Sector (9.1.6) - en to el translation catalogue (121 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Ανοικτό

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: True
el: Αληθής

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Basic
el: Βασική

en: User login
el: Είσοδος

en: Last
el: Τελευταίο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: First
el: Πρώτο

en: author
el: συγγραφέας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Global
el: Καθολικό

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: anonymous user
el: ανώνυμος χρήστης

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: No front page content has been created yet.
el: Δεν έχει δημιουργηθεί ακόμα περιεχόμενο για την αρχική σελίδα.

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Registering module
el: Καταχώρηση μονάδας

en: Search result highlighting input
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης με επισήμανση της εισόδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: Site information links
el: Σύνδεσμοι πληροφοριών ιστοτόπου

en: All content promoted to the front page.
el: Όλο το περιεχόμενο που είναι προωθημένο στην αρχική σελίδα.

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου

en: Welcome to [site:name]
el: Καλώς ορίσατε στο [site:name]
