Sector Distribution (9.2.0) - en to gu translation catalogue (41 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: True
gu: સાચું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
