Sector (9.2.6) - en to ht translation catalogue (51 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: File usage
ht: Itilizasyon fichye

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
