Sector (9.2.7) - en to ka translation catalogue (48 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Full
ka: სრული

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Global
ka: გლობალური

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
