Sector (9.2.7) - en to mr translation catalogue (51 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: True
mr: सत्य

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Upload date
mr: अपलोड केल्याची तारीख

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था

en: No front page content has been created yet.
mr: मुख्यपानावरील साहित्य अद्याप निर्माण झालेले नाही

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख

en: Files overview
mr: फाईल्सचा आढावा

en: Welcome to [site:name]
mr: [site:name] मध्ये आपले स्वागत
