Sector (9.2.9) - en to ps translation catalogue (50 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال

en: Basic
ps: ساده

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Revision
ps: بياكتون

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Grid
ps: ځاليز

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
