Sector (9.3.0) - en to fy translation catalogue (16 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Anonymous
fy: Anonym

en: News
fy: Nijs

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: No front page content has been created yet.
fy: Gjin ynhâld op hiemside plaetst jit.
