Sector Distribution (9.3.2) - en to pl translation catalogue (155 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: On
pl: Włączony

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Picture
pl: Obraz

en: Back to top
pl: Do góry

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: preview
pl: podgląd

en: Table
pl: Tabela

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Banner
pl: Baner

en: Last
pl: Ostatni

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Token
pl: Wzorzec

en: First
pl: Pierwszy

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Revision
pl: Wersja

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: News
pl: Aktualności

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Used in
pl: Użyte w

en: Grid
pl: Siatka

en: Global
pl: Globalne

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Password Expiration
pl: Wygaśnięcie hasła

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: anonymous user
pl: użytkownik anonimowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Resource
pl: Zasób

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Wide
pl: Szeroki

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Metatag
pl: Metatagi

en: Revision comparison
pl: Porównanie rewizji

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Last Password Reset
pl: Ostatnie resetowanie hasła

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: Expired Password
pl: Wygasłe hasło

en: Non-expired Password
pl: Hasło, które nie wygasło

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}
