Sector (9.3.5) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Table
ast: Tabla

en: Basic
ast: Básicu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Revision
ast: Revisión
