Sector (9.4.0) - en to et translation catalogue (138 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Basic
et: Lihtne

en: Banner
et: Bänner

en: Last
et: Viimane

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: First
et: Esimene

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Related links
et: Seotud lingid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: News
et: Uudised

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: simple
et: lihtne

en: Grid
et: Ruudustik

en: Global
et: Globaalne

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Offset
et: Nihe

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: anonymous user
et: anonüümne kasutaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Resource
et: Ressurss

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Publishing
et: Avaldamine

en: Full content
et: Kogu sisu

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Latest news
et: Viimased uudised

en: Wide
et: Lai

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Revision comparison
et: Versioonide võrdlus

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)
