Sector (9.5.1) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Teaser
gl: Resumo

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Basic
gl: Básico

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Full
gl: Completo

en: Token
gl: Símbolos

en: Revision
gl: Revisión

en: Tabs
gl: Lapelas

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: anonymous user
gl: usuario/a anónimo/a

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Compact
gl: Compacto

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Full content
gl: Contido completo

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
