Sector (9.5.1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско
