Sector (9.5.3) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Published
be: Апублікавана

en: Basic
be: Асноўны

en: Anonymous
be: Ананім

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: anonymous user
be: ананімны карыстальнік

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Wide
be: Шырокі

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
