Sector (9.5.3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: Page
he: דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Published
he: מפורסם

en: Basic
he: בסיסי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: News
he: חדשות

en: simple
he: פשוט

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: anonymous user
he: אורח

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
