Sector (9.5.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Кол арын

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Search
ru: Дилээри

en: Image
ru: Чурук

en: Help
ru: Дуза

en: Page
ru: Арын

en: Main menu
ru: Кол меню
