Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Name
az: Ad

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
