Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Comments
da: Kommentarer

en: On
da: Tilsluttet

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Off
da: Afbrudt

en: Comment
da: Kommentar

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Blog post
da: Blogindlæg
