Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Comments
fil: Mga puna

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Name
fil: Pangalan

en: Comment
fil: Puna

en: Published
fil: Inilathala

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
