Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
