Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
