Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Off
sv: Av

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan
