Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Comments
tr: Yorumlar

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Off
tr: Kapalı

en: Comment
tr: Yorum

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş
