Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Name
af: Naam

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
