Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ
