Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Off
ar: إيقاف

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
