Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Name
be: Імя

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку
