Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
