Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Name
bs: Ime

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
