Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
