Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Comments
cy: Sylwadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Name
cy: Enw

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Comment
cy: Sylw

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
