Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Comments
de: Kommentare

en: On
de: An

en: Email
de: E-Mail

en: Off
de: Aus

en: Comment
de: Kommentar

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Sector
de: Sektor

en: Blog post
de: Blogbeitrag
