Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
