Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Name
el: Όνομα

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
