Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Off
fa: خاموش

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول
