Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla
