Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Comments
fr: Commentaires

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Off
fr: Désactivé

en: Comment
fr: Commentaire

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil
