Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal
