Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત
