Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Off
he: כבוי

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי
