Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
