Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Name
hu: Név

en: Email
hu: E-mail

en: Off
hu: Ki

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve
