Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված
