Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Comments
id: Komentar

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Name
id: Nama

en: Off
id: Matikan

en: Comment
id: Komentar

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
