Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Comments
ja: コメント

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Off
ja: オフ

en: Comment
ja: コメント

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Metatag
ja: メタタグ
