Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
