Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Name
kk: Аты

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
