Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
