Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
