Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
