Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu
